DENİZBANK RESMEN SATILDI

411 izlenme2019-07-10 05:12:10
Reklamlar
Rekabet Kurulu, DenizBank ve iştiraklerinin tek kontrolünün, Emirates NBD Bank PJSC tarafından devralınması işlemine izin verdi.

DenizBank AŞ'nin ve iştirakleri Deniz Finansal Kiralama AŞ, Deniz Faktoring AŞ, Deniz Yatırım Menkul Kıymetler AŞ, Deniz Portföy Yönetimi AŞ, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ, Ekspres Bilgi İşlem ve Ticaret AŞ, Intertech Bilgi İşlem ve Pazarlama Ticaret AŞ, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri AŞ, Denizbank Kültür Sanat Yayıncılık Ticaret ve Sanayi AŞ ve Açık Deniz Radyo ve Televizyon İletişim Yayıncılık Ticaret ve Sanayi AŞ'nin tek kontrolünün ve Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri AŞ'nin ortak kontrolünün Emirates NBD Bank PJSC tarafından devralınması işlemine izin verildi.

Emirates NBD, Emirates NBD'nin hisselerinin Dubai Financial Market (DFM) 'de resmi olarak listelendiği 16 Ekim 2007 tarihinde kuruldu. Emirates Bank International (EBI) ve Dubai Ulusal Bankası (NBD) arasındaki Emirates NBD 2007 birleşmesi, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) 'deki ikinci ve dördüncü büyük bankaları birleştirerek bankacılık ve finans sektörü için bölgesel bir konsolidasyon planı oldu. .

30 Haziran 2015 itibarıyla toplam aktifler 388,1 milyar AED'dir. Grubun BAE, Mısır, Suudi Arabistan Krallığı, Singapur, Birleşik Krallık ve Hindistan, Çin ve Endonezya'daki temsilcilikleri bulunmaktadır.

Halihazırda, 70 milliyeti temsil eden 9 binden fazla kişi, BAE'nin en büyük işverenlerinden biri olan Emirates NBD tarafından istihdam edilmektedir.

8 Kasım 2017'de Mumbai, Hindistan'da faaliyete geçti. Mumbai şubesi Emirates NBD'nin BAE ağının dışındaki beşinci uluslararası şubesini işaret ediyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'den 40, MHP'den 17 Milletvekili Yeni Parti İçin İstifaya Hazırlanıyor TESEDDÜRDE GELİNEN SON NOKTA !!! KRİZ MIRİZ YOK !!! Ümit Özdağ'dan Çok Çarpıcı Sözler EYT'lilere Büyük Mesaj Elden Ele Paylaşılıyor!!!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ÖZGÜR ÖZEL SORDU, SÜLEYMAN SOYLU REZİL OLDU İZLEMEYEN PAYLAŞMAYAN KALMASIN !!!