DENİZBANK RESMEN SATILDI

446 izlenme10 Temmuz 2019
Reklamlar
Rekabet Kurulu, DenizBank ve iştiraklerinin tek kontrolünün, Emirates NBD Bank PJSC tarafından devralınması işlemine izin verdi.

DenizBank AŞ'nin ve iştirakleri Deniz Finansal Kiralama AŞ, Deniz Faktoring AŞ, Deniz Yatırım Menkul Kıymetler AŞ, Deniz Portföy Yönetimi AŞ, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ, Ekspres Bilgi İşlem ve Ticaret AŞ, Intertech Bilgi İşlem ve Pazarlama Ticaret AŞ, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri AŞ, Denizbank Kültür Sanat Yayıncılık Ticaret ve Sanayi AŞ ve Açık Deniz Radyo ve Televizyon İletişim Yayıncılık Ticaret ve Sanayi AŞ'nin tek kontrolünün ve Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri AŞ'nin ortak kontrolünün Emirates NBD Bank PJSC tarafından devralınması işlemine izin verildi.

Emirates NBD, Emirates NBD'nin hisselerinin Dubai Financial Market (DFM) 'de resmi olarak listelendiği 16 Ekim 2007 tarihinde kuruldu. Emirates Bank International (EBI) ve Dubai Ulusal Bankası (NBD) arasındaki Emirates NBD 2007 birleşmesi, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) 'deki ikinci ve dördüncü büyük bankaları birleştirerek bankacılık ve finans sektörü için bölgesel bir konsolidasyon planı oldu. .

30 Haziran 2015 itibarıyla toplam aktifler 388,1 milyar AED'dir. Grubun BAE, Mısır, Suudi Arabistan Krallığı, Singapur, Birleşik Krallık ve Hindistan, Çin ve Endonezya'daki temsilcilikleri bulunmaktadır.

Halihazırda, 70 milliyeti temsil eden 9 binden fazla kişi, BAE'nin en büyük işverenlerinden biri olan Emirates NBD tarafından istihdam edilmektedir.

8 Kasım 2017'de Mumbai, Hindistan'da faaliyete geçti. Mumbai şubesi Emirates NBD'nin BAE ağının dışındaki beşinci uluslararası şubesini işaret ediyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fatih Portakal'a Dev Bir Destek Daha Geldi ERDOĞAN PORTAKAL'DAN SONRA AKPINAR'I HEDEF ALDI Ekrem İmamoğlu, İBB’nin mali tablosunu açıkladı! Hakkari’de hain saldırı: İki şehit, bir askerimiz yaralı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ekrem İmamoğlu Sonunda İsyan Etti!